Tıbbi Birimler

Psikoloji: Zihinsel ve Duygusal Sağlığınız İçin Destek

Psikoloji bölümümüz, zihinsel ve duygusal sağlığınızı desteklemek ve iyileştirmek için uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Amacımız, yaşamınızda karşılaştığınız zorlukları anlamak, içsel gücünüzü keşfetmek ve size sağlıklı bir zihinsel denge sunmaktır.

Zihinsel ve duygusal sağlık, genel sağlığımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Psikoloji bölümümüzdeki uzman psikologlar, bir dizi zihinsel ve duygusal sorunla başa çıkmak için size destek olur. Stres, kaygı, depresyon, ilişki sorunları, bağımlılık, travma sonrası stres bozukluğu ve benzeri konularda uzmanlığa sahibiz.

Video Thumbnail

Psikoloji bölümümüzde, kişisel ve güvenli bir ortamda bireysel danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Uzman psikologlarımız, size duygusal olarak destek verirken, zorluklarınızı anlamak, içgörü kazanmanızı sağlamak ve daha sağlıklı bir yaşam tarzı geliştirmenize yardımcı olur.

Her bireyin ihtiyaçları farklı olduğundan, terapi yaklaşımımız size özeldir. Psikologlarımız, bireysel terapi seansları, çift terapisi veya aile terapisi gibi çeşitli terapi modalitelerini kullanarak size uygun tedavi planını belirler. Ayrıca, duygusal sağlığınızı korumak ve iyileştirmek için size günlük yaşam stratejileri, stres yönetimi teknikleri ve benzeri beceriler öğretiriz.

Video Thumbnail

Psikoloji bölümümüzdeki uzmanlar, gizlilik ve güvenlik prensiplerine sıkı sıkıya bağlıdır. Sizinle çalışırken, tüm bilgilerinizi gizli tutarız ve kişisel gizliliğinize saygı gösteririz.

Sağlıklı bir zihinsel ve duygusal denge için Psikoloji bölümümüzle çalışın. Uzman ekibimiz, deneyimleri ve uzmanlıklarıyla size en iyi hizmeti sunar. Size daha mutlu, dengeli ve tatmin edici bir yaşam için gereken desteği sağlamak için buradayız.

Video Thumbnail

Avrupa Şafak Hastanesİ Olarak

Hizmetinizdeyiz

Uzman Doktorlar

Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

Hasta Memnuniyeti

Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Toplumsal Sorumluluk

Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

Son Teknoloji

Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

Teknik Alt Yapı

Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

Kısa bir video

Psikolog Sevda BAKIREL

Depresyon I Özel Avrupa Şafak Hastanesi Klinik Psikolog Sevda BAKIREL bilgilendiriyor.

Video Thumbnail

Anlaşmalı Kurumlar

ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.
İRTİBAT TEL: 0212 417 00 00 dan (2021 - 1318 - 1102) dahili hattan arayabilirsiniz.

En Son Sağlık Yazılarımız

blog-post

5 Adımda Yaza Hazırlan

1. Sıvı tüketimine dikkat edin Yaz aylarında tüketilen sıvının kalorisi önemsenmeyebilir.Ancak farkında olmadan …

blog-post

ÇOCUKLARDA ÖKSÜRÜK

Havaların soğuması ve okulların da açılmasıyla birlikte çocuklarda nezle, grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklar da …

Avrupa Şafak Hastanesi

Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin.
Sağlığınızı bekletmeyin.

Randevu Al