Tıbbi Birimler

Anestezi ve Reanimasyon

Anestezi ve Reanimasyon bölümü, tıbbi müdahaleler sırasında hastaların rahatlığını sağlamak, ağrı ve rahatsızlıklarını azaltmak ve gerektiğinde hayatlarını kurtarmak için önemli bir rol oynamaktadır. Hastanemiz bünyesinde yer alan Anestezi ve Reanimasyon bölümü, güncel teknolojileri kullanarak en iyi sağlık hizmetlerini sunmaktadır.

Video Thumbnail

Bölümümüzde yer alan anestezi uzmanları, anestezi yöntemleri ve protokollerine hakim olan deneyimli hekimlerdir. Ameliyat öncesi, anestezi uzmanlarımız hastalarımızı rahatlatmak ve gerektiğinde rahatsızlıklarını azaltmak için uygun anestezi yöntemlerini belirlerler. Ameliyat sırasında da hastalarımızın anestezilerinin etkili olmasını sağlamak için en güncel teknolojileri kullanırlar.

Video Thumbnail

Bölümümüzde yer alan reanimasyon uzmanları ise, kritik durumlarda hastalarımızın hayatlarını kurtarmak için gerekli müdahaleleri yaparlar. Reanimasyon uzmanlarımız, özellikle acil durumlarda, kalp krizi, solunum yetmezliği ve diğer hayati tehlike oluşturan durumlarda müdahale ederek hastalarımızın hayatlarını kurtarır.

Hastanemizdeki Anestezi ve Reanimasyon bölümü, hastalarımızın rahatlığı ve güvenliği için sürekli olarak gelişmekte olan teknolojileri takip eder ve kullanır. Bölümümüzdeki uzmanlarımız, yüksek kaliteli sağlık hizmetleri sunmak için sıkı bir şekilde eğitilmişlerdir. Ayrıca, tüm tedavi süreci boyunca hastalarımızın durumlarıyla ilgili ayrıntılı bilgi verilir ve onların rahatlığı ve güvenliği ön planda tutulur.

Video Thumbnail

Avrupa Şafak Hastanesİ Olarak

Hizmetinizdeyiz

Uzman Doktorlar

Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

Hasta Memnuniyeti

Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Toplumsal Sorumluluk

Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

Son Teknoloji

Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

Teknik Alt Yapı

Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

Anlaşmalı Kurumlar

ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.
İRTİBAT TEL: 0212 417 00 00 dan (2021 - 1318 - 1102) dahili hattan arayabilirsiniz.

En Son Sağlık Yazılarımız

blog-post

5 Adımda Yaza Hazırlan

1. Sıvı tüketimine dikkat edin Yaz aylarında tüketilen sıvının kalorisi önemsenmeyebilir.Ancak farkında olmadan …

blog-post

ÇOCUKLARDA ÖKSÜRÜK

Havaların soğuması ve okulların da açılmasıyla birlikte çocuklarda nezle, grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklar da …

Avrupa Şafak Hastanesi

Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin.
Sağlığınızı bekletmeyin.

Randevu Al