Tıbbi Birimler

  Beslenme ve Diyet

  Avrupa Şafak Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır.

  12.04.2024

  Beslenme ve Diyet bölümümüz, sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için gerekli olan doğru beslenme alışkanlıklarının öğrenilmesi, beslenme bozuklukları ve hastalıkların önlenmesi veya tedavisi için bireysel diyet planları hazırlama konusunda uzmanlaşmış bir birimdir.

  Video Thumbnail

  Bölümümüzde yer alan beslenme uzmanları, hastalarımızın sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmalarına yardımcı olur. Kişinin yaşı, cinsiyeti, sağlık durumu, kilosu ve diğer faktörler göz önünde bulundurularak, bireysel ihtiyaçlara göre diyet programları hazırlanır. Böylece hastalarımız, dengeli ve sağlıklı bir şekilde kilo verme, kilo alma veya kilosunu koruma gibi hedeflerine ulaşabilirler

  Ayrıca, Beslenme ve Diyet bölümümüzde, obezite, diyabet, hipertansiyon, kalp ve damar hastalıkları gibi birçok hastalıkla ilgili diyet programları hazırlanır. Böylece hastalarımız, bu hastalıkların ilerlemesini durdurabilir veya kontrol altına alabilirler.

  Video Thumbnail

  Bölümümüzdeki diyetisyenlerimiz, besin değerleri, besinlerin sindirimi ve emilimi, vitaminler ve mineraller hakkında derin bir bilgi birikimine sahiptir. Bu bilgi birikimleri sayesinde hastalarımızın doğru beslenmelerine yardımcı olurlar.

  Hastanemizdeki Beslenme ve Diyet bölümü, hastalarımızın sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmeleri ve hastalıkları kontrol altına almaları için en iyi beslenme alışkanlıklarını öğrenmeleri konusunda rehberlik etmektedir. Bölümümüzdeki diyetisyenlerimiz, hastalarımızın bireysel ihtiyaçlarını dikkate alarak, onların sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmelerine yardımcı olur.

  Video Thumbnail

  Avrupa Şafak Hastanesİ Olarak

  Hizmetinizdeyiz

  Uzman Doktorlar

  Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

  Hasta Memnuniyeti

  Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

  Toplumsal Sorumluluk

  Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

  Son Teknoloji

  Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

  Teknik Alt Yapı

  Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

  Anlaşmalı Kurumlar

  ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. İRTİBAT TEL: 0212 417 00 00 dan (2021 - 1318 - 1102) dahili hattan arayabilirsiniz.

  Avrupa Şafak Hastanesi

  Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin.
  Sağlığınızı bekletmeyin.

  Randevu Al