Tıbbi Birimler

  Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

  Avrupa Şafak Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır.

  12.04.2024

  Çocukların sağlıklı büyümeleri ve gelişmeleri için doğru bakım ve tedavi önemlidir. Pediatri bölümümüz, çocuk sağlığına özel hizmetlerimizle ailelerin yanında yer alır. Deneyimli doktorlarımız, hem çocukların hem de ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için çocuk dostu bir ortamda hizmet vermektedir.

  Video Thumbnail

  Hizmetlerimiz

  Çocukluk çağı hastalıkları: Çocukluk çağı hastalıkları, çocukların sık sık karşılaştığı enfeksiyonlar, alerjiler, astım, diyabet, ürolojik sorunlar ve daha birçok hastalığı kapsar. Çocukların bu hastalıkları atlatabilmesi için uzman doktorlarımız, tanı ve tedavi süreçlerinde en son teknolojileri kullanarak çocukların sağlığına özen gösterir.

  Çocuk gelişimi: Çocukların sağlıklı büyümeleri ve gelişmeleri, doğru beslenme, uyku, egzersiz ve diğer birçok faktörle ilişkilidir. Pediatri bölümümüzde, çocuk gelişimini izlemek ve gerektiğinde müdahale etmek için özel bir yaklaşım benimsenir.

  Aşılar: Aşılar, çocukların hastalıklardan korunmasında önemli bir rol oynar. Pediatri bölümümüzde, tüm zorunlu aşılar yapılmakta olup, ailelerin isteğine göre gerekli ek aşılar da uygulanmaktadır.

  Video Thumbnail

  Acil servis: Acil durumlarda, hızlı ve etkili müdahale gereklidir. Pediatri bölümümüzde, acil servis hizmetimizle çocukların sağlığına acil müdahale edilmektedir.

  Kısacası, Pediatri bölümümüz, çocukların sağlıklı büyümesi ve gelişmesi için gereken tüm hizmetleri sunmaktadır. Uzman doktorlarımız ve deneyimli sağlık personelimiz, çocukların ve ailelerinin ihtiyaçlarına özel olarak yaklaşarak onların yanında yer alır. Sağlıklı bir geleceğin temeli, çocukların sağlıklı büyümesiyle atılır. Pediatri bölümümüz, çocukların sağlıklı bir geleceğe adım atmalarına yardımcı olmak için burada.

  Video Thumbnail

  Avrupa Şafak Hastanesİ Olarak

  Hizmetinizdeyiz

  Uzman Doktorlar

  Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

  Hasta Memnuniyeti

  Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

  Toplumsal Sorumluluk

  Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

  Son Teknoloji

  Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

  Teknik Alt Yapı

  Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

  Anlaşmalı Kurumlar

  ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. İRTİBAT TEL: 0212 417 00 00 dan (2021 - 1318 - 1102) dahili hattan arayabilirsiniz.

  Avrupa Şafak Hastanesi

  Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin.
  Sağlığınızı bekletmeyin.

  Randevu Al