Tıbbi Birimler

  Genel Cerrahi: Uzman Bakım, Güvenilir Çözümler

  Avrupa Şafak Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır.

  12.04.2024

  Genel Cerrahi bölümü, çeşitli cerrahi prosedürlerin gerçekleştirildiği ve genel sağlık sorunlarının tedavi edildiği bir tıbbi alanı ifade eder. Amacı, hastaların cerrahi ihtiyaçlarını karşılamak, sağlıklarını korumak ve yaşam kalitelerini iyileştirmektir. Genel Cerrahi bölümü olarak, uzman cerrahlarımız ve deneyimli ekip arkadaşlarımızla size en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

  Genel Cerrahi bölümümüzde, birçok farklı cerrahi prosedür uygulanır. Bunlar arasında apandisit ameliyatları, safra kesesi ameliyatları, fıtık onarımları, kolon ve rektum ameliyatları, tiroid ve paratiroid cerrahisi gibi işlemler yer alır. Uzman cerrahlarımız, gelişmiş cerrahi teknikler kullanarak güvenli ve etkili tedavi sağlar.

  Video Thumbnail

  Hastalarımızın sağlığı ve güvenliği bizim önceliğimizdir. Genel Cerrahi bölümümüzdeki uzmanlarımız, yüksek standartlara uygun olarak çalışır ve gelişmiş cerrahi ekipmanlarla desteklenir. Cerrahi süreciniz boyunca size rehberlik eder, sorularınızı yanıtlar ve endişelerinizi giderir. Ayrıca, operasyon sonrası takip ve iyileşme sürecinde de size destek sağlarız.

  Genel Cerrahi bölümümüzdeki uzmanlarımız, multidisipliner bir yaklaşımla çalışır. Diğer tıbbi uzmanlarla işbirliği içinde, hastalarımızın bütünsel sağlık ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleriz. Bu sayede, en iyi sonuçları elde etmek için ekip çalışması yapar ve sizin sağlık durumunuza uygun tedavi planlarını oluştururuz.

  Video Thumbnail

  Sağlığınızı önemsiyoruz. Genel Cerrahi bölümümüzdeki uzmanlarımız, güvenilir cerrahi çözümler sunmak ve size en iyi tedavi deneyimini yaşatmak için burada. Size uygun tedavi seçeneklerini değerlendirmek ve sağlığınızla ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için randevu almanız yeterli olacaktır.

  Genel Cerrahi bölümümüzde, hasta konforu ve güvenliği büyük önem taşır. Ameliyat sürecinde, modern ve teknolojik donanımlara sahip ameliyathanelerimizde tedavi gerçekleştirilir. Hastalarımızın rahatlığı için konforlu bir hasta odası sağlanır ve deneyimli hemşirelerimiz, size gereken bakımı sunar.

  Genel Cerrahi bölümümüz, geniş bir yelpazede cerrahi ihtiyaçları karşılayabilir. Yaralanmalar, tümörler, enfeksiyonlar, organ yetmezlikleri ve diğer sağlık sorunları gibi birçok durumda size uzman bakım sunarız. Her hastanın durumu farklı olduğundan, tedavi yaklaşımımızı size özgü olarak belirleriz.

  Video Thumbnail

  Avrupa Şafak Hastanesİ Olarak

  Hizmetinizdeyiz

  Uzman Doktorlar

  Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

  Hasta Memnuniyeti

  Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

  Toplumsal Sorumluluk

  Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

  Son Teknoloji

  Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

  Teknik Alt Yapı

  Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

  Anlaşmalı Kurumlar

  ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. İRTİBAT TEL: 0212 417 00 00 dan (2021 - 1318 - 1102) dahili hattan arayabilirsiniz.

  Avrupa Şafak Hastanesi

  Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin.
  Sağlığınızı bekletmeyin.

  Randevu Al