Tıbbi Birimler

  Kulak Burun Boğaz: Sağlıklı Solunum ve İletişim İçin Uzmanlık

  Kulak Burun Boğaz (KBB) bölümümüz, kulak, burun, boğaz ve ilgili yapılarla ilgili sorunları teşhis etmek ve tedavi etmek için uzmanlaşmış bir ekipten oluşur. Amacımız, solunum sağlığınızı korumak, işitme ve konuşma yeteneklerinizi optimize etmek ve size en üst düzeyde bakım sunmaktır.

  Kulak, burun ve boğaz sağlığı, genel sağlığımızın önemli bir parçasıdır. Bu nedenle, bu alanlarda ortaya çıkan sorunlar, yaşam kalitemizi etkileyebilir. Kulak Burun Boğaz bölümümüzdeki uzman doktorlarımız, geniş bir bilgi birikimi ve deneyimle donatılmıştır ve çeşitli KBB sorunlarının teşhisi ve tedavisi konusunda uzmanlaşmıştır.

  Video Thumbnail

  Kulak Burun Boğaz bölümümüzde, işitme kaybı, kulak enfeksiyonları, burun tıkanıklığı, sinüzit, boğaz enfeksiyonları, yutma güçlüğü, ses bozuklukları ve alerjik reaksiyonlar gibi bir dizi durumun teşhis ve tedavisi gerçekleştirilir. Gelişmiş teşhis tekniklerimizle, doğru tanı koymak için ileri görüntüleme yöntemleri kullanırız.

  Uzman doktorlarımız, size en uygun tedavi seçeneklerini sunmak için kapsamlı bir değerlendirme yapar. Kulak, burun ve boğaz sağlığınızı iyileştirmek için cerrahi ve cerrahi olmayan tedavi seçeneklerini kullanırız. Tedavi süreciniz boyunca size bireysel bir yaklaşım benimser, sorularınızı yanıtlar ve size destek oluruz.

  Video Thumbnail

  Kulak Burun Boğaz sağlığına özen göstermek önemlidir. Düzenli kontroller ve koruyucu önlemler, bu alanlardaki sorunları erken teşhis etmek ve tedavi etmek için önemli adımlardır. Kulak Burun Boğaz bölümümüzdeki uzmanlarımız, risk faktörlerini değerlendirir, koruyucu sağlık önerileri sunar ve sorularınızı yanıtlar.

  Video Thumbnail

  Avrupa Şafak Hastanesİ Olarak

  Hizmetinizdeyiz

  Uzman Doktorlar

  Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

  Hasta Memnuniyeti

  Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

  Toplumsal Sorumluluk

  Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

  Son Teknoloji

  Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

  Teknik Alt Yapı

  Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

  Kısa bir video

  Op. Dr. Orhan Katırcıoğlu

  Sinüzit I Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Op. Dr. Orhan Katırcıoğlu bilgilendiriyor.

  Video Thumbnail

  Anlaşmalı Kurumlar

  ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.
  İRTİBAT TEL: 0212 417 00 00 dan (2021 - 1318 - 1102) dahili hattan arayabilirsiniz.

  En Son Sağlık Yazılarımız

  blog-post

  5 Adımda Yaza Hazırlan

  1. Sıvı tüketimine dikkat edin Yaz aylarında tüketilen sıvının kalorisi önemsenmeyebilir.Ancak farkında olmadan …

  blog-post

  ÇOCUKLARDA ÖKSÜRÜK

  Havaların soğuması ve okulların da açılmasıyla birlikte çocuklarda nezle, grip, soğuk algınlığı gibi hastalıklar da …

  Avrupa Şafak Hastanesi

  Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin.
  Sağlığınızı bekletmeyin.

  Randevu Al