Tıbbi Birimler

  Psikiyatri: Zihinsel Sağlığınızı Destekleyen Uzmanlık

  Avrupa Şafak Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır.

  12.04.2024

  Psikiyatri bölümümüz, zihinsel sağlık sorunlarıyla ilgilenen deneyimli uzmanların yer aldığı bir birimdir. Amacımız, hastalarımızın zihinsel ve duygusal refahını desteklemek, mental sağlıklarını iyileştirmek ve daha iyi bir yaşam kalitesi elde etmelerine yardımcı olmaktır.

  Zihinsel sağlık, genel sağlığımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Psikiyatri bölümümüzdeki uzmanlar, depresyon, kaygı bozuklukları, bipolar bozukluk, şizofreni, yeme bozuklukları, bağımlılık ve diğer zihinsel sağlık sorunlarıyla ilgilenir. Ayrıca, psikolojik faktörlerin fiziksel sağlık üzerindeki etkilerini de değerlendirir ve tedavi ederiz.

  Video Thumbnail

  Psikiyatristlerimiz, hastalarımızın ihtiyaçlarına duyarlı bir yaklaşımla çalışır. Sizleri dinler, anlamanızı sağlar ve bireysel tedavi planlarınızı oluştururuz. Tedavi sürecinde, psikoterapi (konuşma terapisi), ilaç tedavisi ve diğer uygun tedavi yöntemlerini kullanırız. Amacımız, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun tedavi yaklaşımını belirlemek ve sizi desteklemek için gereken tüm kaynakları kullanmaktır.

  Psikiyatri bölümümüzdeki uzmanlar, insanların zihinsel sağlığını desteklemek için güvenli ve rahat bir ortam sağlar. Gizlilik, güvenlik ve saygı ilkelerine bağlı kalırız. Her görüşme ve tedavi süreci, sizinle birlikte çalışarak güvenilir bir ortamda gerçekleştirilir.

  Video Thumbnail

  Psikiyatri bölümümüzdeki uzmanlarımız, sürekli olarak gelişen araştırmaları ve tedavi yöntemlerini takip ederler. Bu sayede, en son gelişmeleri ve en etkili tedavi seçeneklerini size sunabiliriz. Tedavinizin etkinliğini izlemek ve gerektiğinde ayarlamak için düzenli takip randevuları düzenleriz.

  Sizlerin zihinsel sağlığına önem veriyoruz. Psikiyatri bölümümüzdeki uzmanlarımız, sizinle birlikte çalışarak zihinsel refahınızı desteklemek için burada. İyi bir yaşam kalitesi elde etmeniz için size yardımcı olmak bizim önceliğimizdir.

  Video Thumbnail

  Avrupa Şafak Hastanesİ Olarak

  Hizmetinizdeyiz

  Uzman Doktorlar

  Alanında uzman doktorlarımız, en son tedavi yöntemleri ve teknolojileri kullanarak hastalarımızın sağlığına öncelik vermektedir.

  Hasta Memnuniyeti

  Hasta memnuniyeti, her zaman önceliğimizdir ve deneyimli doktorlarımızın yanı sıra güler yüzlü personelimizle birlikte sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

  Toplumsal Sorumluluk

  Hastanemiz, toplumsal sorumluluğunun bilincinde olarak, sağlık alanında topluma faydalı projelere öncülük ederken, çevre dostu uygulamalarıyla öne çıkmaktadır.

  Son Teknoloji

  Son teknoloji kullanarak donanım ve yazılım sistemlerimizi güncel tutarak, hastalarımızın sağlık hizmetlerine daha hızlı ve etkili bir şekilde erişmelerini sağlıyoruz.

  Teknik Alt Yapı

  Hastanemiz, güçlü bir teknik altyapıya sahip olup, en son teknolojileri kullanarak hasta kayıtlarını ve tıbbi verileri güvenli bir şekilde saklamakta ve bu verilere hızlı bir şekilde erişmektedir.

  Anlaşmalı Kurumlar

  ÖZEL SİGORTALAR - BANKA İŞLEYİŞLERİ VE HASTA KABULU İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ. İRTİBAT TEL: 0212 417 00 00 dan (2021 - 1318 - 1102) dahili hattan arayabilirsiniz.

  Avrupa Şafak Hastanesi

  Sağlığınız için geç kalmadan iletişime geçin.
  Sağlığınızı bekletmeyin.

  Randevu Al